ROZUMIEME REPKE – we know rapeseed
ROZUMIEME REPKE – we know rapeseed
Udávame TRENDY v REPKE
Udávame TRENDY v REPKE
Nové generácie hybridov DER FLEX a DER DYNAMIC
Nové generácie hybridov DER FLEX a DER DYNAMIC
Prémiové moridlá DMM a Rapool Root Power
Prémiové moridlá DMM a Rapool Root Power
REPKA RAPOOL - DOKONALOSŤ v detaile
REPKA RAPOOL - DOKONALOSŤ v detaile
Profesionál seje to najlepšie. KEĎ REPKU, TAK RAPOOL
Profesionál seje to najlepšie. KEĎ REPKU, TAK RAPOOL
NAJlepšie repky: ATORA a DARIOT
NAJlepšie repky: ATORA a DARIOT

Super úrody, super výhry

1. Najlepšia úroda si zaslúži viac než pochvalu

Starostlivosť o úrodu si vyžaduje poctivý prístup a pravidelný dohľad nad porastom a jeho vývinom. Máme pre vás v ponuke vysoko adaptabilné odrody a hybridy, ktoré pomôžu prekonať vrtochy počasia. Avšak najdôležitejším prvkom ste vy, s vašimi skúsenosťami. Pochváľte sa s výsledkami cez online formulár. Pre najlepších z vás máme pripravené kvalitné fleecové vesty.

Každá zaregistrovaná úroda našich odrôd alebo hybridov v termíne do 31. 7. bude odmenená reklamným darčekom a zároveň zaradená do žrebovania o 3 poukážky v hodnote 100 Eur.

Pestovateľ s najvyššou dosiahnutou úrodou bude odmenený kvalitnou fleece vestou (1 vesta za najvyššiu úrodu repky olejky, jedna hybridných pšeníc, jedna líniových).

Pochváľte sa svojou úrodou

2. Oslávte výročie firmy s 300 € a súdkom piva!

Žrebovanie

Pri príležitosti 45. výročia založenia združenia šľachtiteľov RAPOOL Ring GmbH bude každá Vaša objednávka osiva repky olejky z portfólia našej spoločnosti zaradená do žrebovania o 2 poukážky v hodnote 300 €.

Pivo za skorú objednávku

Zároveň každý pestovateľ, ktorý objedná osivo repky olejky RAPOOL v minimálnom množstve 15 vriec v termíne do 30. 6. 2019 získa 5 l súdok piva za skorú objednávku.

Podmienky súťaže o 2 x 300,- EUR

1. V období do 25. 9. 2019 objednajte osivo repky olejky z portfólia spoločnosti RAPOOL SK u svojho distribútora a kópiu objednávky zašlite na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo poštou na adresu: RAPOOL SLOVAKIA, Krajinská 3, 921 01 Piešťany. Do žrebovania budú zaradené iba objednávky, ktoré boli doručené mailom, alebo poštou v termíne do 29. 9. 2019. 2. Žrebovanie sa uskutoční dňa 30. 9. 2019. Výhercovia budú kontaktovaní telefonicky. 3. Podmienkou získania poukážky je zdokladovanie nákupu objednaného osiva repky olejky (kópia faktúry).

Podmienky získania darčeka za skorú objednávku

1. V období do 30. 6. 2019 objednajte minimálne 15 vriec osiva repky olejky z portfólia spoločnosti RAPOOL SK u svojho distribútora a zašlite kompletne vyplnenú pohľadnicu na adresu: RAPOOL SLOVAKIA, Krajinská 3, 921 01 Piešťany alebo jej zoskenovanú podobu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. 2. Na jeden podnik je možné zaevidovať iba jednu skorú objednávku. 3. Prosíme o kompletné vyplnenie pohľadnice a zároveň zaškrtnutie políčka – súhlas so spracovaním osobných údajov. 4. Darček bude odovzdaný zástupcom RAPOOL SK na základe zdokladovania nákupu faktúrou.

Všeobecné podmienky

Súťaž o 2 poukážky v hodnote 300 EUR a tiež darček za skorú objednávku sa vzťahuje na ľubovoľný z nasledovných hybridov repky olejky: DARIOT, DALTON, ATORA, SHREK, TEMPTATION, KUGA, KICKER,MARATHON, MENTOR, PHOENIX CL, (alebo ich kombináciu) zakúpených od RAPOOL SK v roku 2019. Poskytnutie výhry závisí od posúdenia vyhlasovateľa súťaže (firmy RAPOOL SK), a preto nie je právne vymáhateľné. Poskytovanie bližších informácií o súťaži ako aj podmienkach získania darčeka oprávneným príjemcom, zabezpečuje spoločnosť RAPOOL SLOVAKIA, kontaktná osoba: Mgr. Eva Pavlíková, 0917 463 181. RAPOOL Slovakia si vyhradzuje právo dodať darček aj v inej ako vyobrazenej podobe.

3. Hybridy vás odmenia skôr, než zasejete

Žrebovanie

Každá Vaša objednávka osiva hybridov pšenice a jačmeňa bude zaradená do žrebovania o 2 poukážky v hodnote 200 €.

Darček za skorú objednávku

Skorou objednávkou (do 20. 7. 2019) môžete naviac získať 5 l párty sud piva (pri odbere min. 96 vriec osiva*) alebo kvalitné trávnikové osivo (pri odbere min. 24 vriec*).

Podmienky súťaže o 2 x 200,- EUR

1. V období do 15. 10. 2019 objednajte osivo hybridov pšenice a jačmeňa z portfólia RAPOOL SK u svojho distribútora a kópiu objednávky zašlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo RAPOOL SLOVAKIA, Krajinská 3, 921 01 Piešťany. Do žrebovania budú zaradené iba objednávky doručené do 22. 10. 2019. 2. Žrebovanie sa uskutoční 31. 10. 2019. Výhercovia budú kontaktovaní telefonicky. 3. Podmienkou získania výhry je zdokladovanie nákupu objednaného osiva kópiou faktúry.

Podmienky získania darčeka za skorú objednávku

1. V období do 20. 7. 2019 objednajte aspoň 24 vriec osiva hybridnej pšenice alebo jačmeňa (rôzna kombinácia) a zašlite kompletne vyplnenú pohľadnicu na adresu: RAPOOL SLOVAKIA, Krajinská 3, 921 01 Piešťany. Alebo jej zoskenovanú podobu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

2. Na jeden podnik je možné zaevidovať iba jednu skorú objednávku a získať iba jeden darček. 3. Prosíme o kompletné vyplnenie pohľadnice a zároveň zaškrtnutie políčka – súhlas so spracovaním osobných údajov. 4. Darček bude odovzdaný zástupcom RAPOOL SK na základe zdokladovania.

Všeobecné podmienky

Súťaž o 2 x 200 EUR a tiež darček za skorú objednávku sa vzťahuje na ľubovoľný z nasledovných hybridov pšenice: HYDROCK, HYVENTO, HYBERY, HYBIZA, HYMACK, HYLAND, alebo hybridov jačmeňa: HEDY a SU HYLONA zakúpených od RAPOOL SLOVAKIA v roku 2019. Poskytnutie výhry závisí od posúdenia vyhlasovateľa súťaže (firmy RAPOOL SLOVAKIA), a nie je právne vymáhateľné. Bližšie informácie o súťaži zabezpečuje spoločnosť RAPOOL SLOVAKIA, kontakt: Mgr. Eva Pavlíková 0917 463 181. RAPOOL Slovakia si vyhradzuje právo dodať darček aj v inej ako vyobrazenej podobe.

4. Keď chcete trafiť maximum - EXPO

Žrebovanie

Pri príležitosti uvedenia na trh novej geniálnej pšenice EXPO bude každá Vaša objednávka osiva C1 tejto pšenice zaradená do žrebovania o 2 poukážky v hodnote 100 €.

Darček za objednávku!

Zároveň každý pestovateľ, ktorý zakúpi osivo EXPO kat. C1 od slovenského množiteľa v množstve min. 5 t v termíne do 25. 10. 2019 získa darček - trávnikové osivo.

Podmienky súťaže o 2 x 100,- EUR

1. V období do 25. 10. 2019 zakúpte osivo EXPO kat. C1 od slovenského množiteľa a kópiu dodacieho listu zašlite na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na adresu: RAPOOL SLOVAKIA, Krajinská 3, 921 01 Piešťany. Do žrebovania budú zaradené iba kompletne vyplnené pohľadnice doručené do 30. 10. 2019. 2. Žrebovanie sa uskutoční dňa 31. 10. 2019. Výhercovia budú kontaktovaní telefonicky. 3. Podmienkou získania výhry je zdokladovanie nákupu kópiou faktúry.

Podmienky získania darčeka za objednávku

1. V období do 25. 10. 2019 zakúpte aspoň 5 t osiva EXPO a zašlite kompletne vyplnenú pohľadnicu na adresu: RAPOOL SLOVAKIA, Krajinská 3, 921 01 Piešťany. Alebo jej zoskenovanú podobu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. 2. Na jeden podnik je možné zaevidovať iba jednu objednávku a získať iba jeden darček. 3. Prosíme o kompletné vyplnenie pohľadnice a zároveň zaškrtnutie políčka – súhlas so spracovaním osobných údajov. 4. Darček bude odovzdaný zástupcom RAPOOL SK na základe zdokladovania nákupu faktúrou.

Všeobecné podmienky

Súťaž o 2 x 100 EUR a tiež darček za objednávku sa vzťahuje iba na zakúpené osivo líniovej pšenice EXPO, kategórie C1 od slovenského množiteľa. Poskytnutie výhry závisí od posúdenia vyhlasovateľa súťaže (firmy RAPOOL SLOVAKIA), a nie je právne vymáhateľné. Bližšie informácie o súťaži zabezpečuje spoločnosť RAPOOL SLOVAKIA, kontakt: Mgr. Eva Pavlíková 0917 463 181. RAPOOL Slovakia si vyhradzuje právo dodať darček aj v inej ako vyobrazenej podobe.