Udávame TRENDY v REPKE
Udávame TRENDY v REPKE
Inovatívne riešenia: PNN generácia hybridov, TuYV rezistencia, gén APR37
Inovatívne riešenia: PNN generácia hybridov, TuYV rezistencia, gén APR37
Tradícia. Inovácie. Kvalita.
Tradícia. Inovácie. Kvalita.
Repka RAPOOL - dokonalosť v detaile
Repka RAPOOL - dokonalosť v detaile
Úspech máte vo svojich rukách. Keď repku tak RAPOOL
Úspech máte vo svojich rukách. Keď repku tak RAPOOL
Najlepšie repky: TEMPTATION a DARIOT
Najlepšie repky: TEMPTATION a DARIOT

text icon Vyhlásenie o ochrane osobných údajovRAPOOL SLOVAKIA, s.r.o.
Krajinská 3
921 01 Piešťany

Tel.: +421/(0)33/ 7735201, 7735202, 7723769
Fax: +421/(0)33/ 7735202
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

IČO: 36247383, IČ DPH: SK2020171879
Spoločnosť zapísaná v OR OS v Trnave v odd. Sro., vl.č. 13247/T

Grafický návrh webu
www.kurreck.de

Technické zabezpečenie & CMS
www.MatoStudio.eu

Vyhlásenie

I. Zodpovednosť za obsah

  1. Všetky informácie poskytované na našich webových stránkach, vrátane informácií poskytnutných prosredníctvom na ostatných platformách (profily spoločnosti na sociálnych sieťach) sú poskytované výlučne pre informačné účely. Spoločnosť Rapool venuje tvorbe týchto webových stránok mimoriadnu pozornosť. Spoločnosť Rapool však nezaručuje presnosť informácií a používateľ berie na vedomie, že poskytované informácie môžu byť kedykoľvek zmenené bez predchádzajúceho upozornenia. Preto sa spoločnosť Rapool zrieka akejkoľvek zodpovednosti za obsah webových stránok alebo za ich prípadné použitie.
  2. Všetky uvedené informácie sú spracované podľa najlepších znalostí so zohľadnením výsledkov pokusov a pozorovaní. Mimoriadna pozornosť bola venovaná výsledkom ÚKZÚZ, šľachtiteľov a praxe. Napriek tomu nemôže spoločnosť Rapool prevziať záruky alebo ručenia za postupy v jednotlivých prípadoch, pretože podmienky pre rast a vývoj rastlín sú v dôsledky vplyvu faktorov veľmi rôznorodé.
  3. Všetky doporučenia pre pestovanie predstavujú príklady. Nemusia nutne odzrkadlovať najnovšie právne predpisy týkajúce sa prípravkov pre ochranu rastlín a nepredstavujú náhradu regionálneho poradenstva.
  4. Vyhradzujeme si práve meniť, doplňovať alebo mazať jednotlivé časti našich stránok alebo celé webové stránky, alebo dočasne, prípadne trvalo prerušiť publikovanie. Používatelia nemajú nárok na poskytovanie špecifického obsahu na našich webových stránkach.

II. Zodpovednosť za odkazy

  1. Naše webové stránky obsahujú odkazy na externé webové stránky tretích strán, ktoré sú mimo našu kontrolu a zodpovednosť. Z tohoto dôvodu nemôžeme prevziať žiadnu záruku za obsah webových prezentácií tretích strán.
  2. Spoločnosť Rapool nie je zodpovedná za obsah ostatných internetových stránok dostupných prostredníctvom umiestnených odkazov. Zodpovednosť za obsah odkazovaných internetových stránok nesie výhradne prevádzkovateľ daného webu. V prípade, že sa dozvieme o prípadnom porušení práv na odkazovaných stránkach, okamžite odstránime pridružený odkaz.